Lėktuvų bilietai iš Kauno

Pigūs lėktuvų bilietai iš Kauno

Kaunas – žavingas Lietuvos geografinis centras, kuriame susikerta didžiausios šalies upės – Nemunas ir Neris. Tai yra kerinčio grožio miestas, jame harmoningai susipynęs nostalgiškas istorijos palikimas, modernus gyvenimas bei gaivinanti gamtos apsuptis. Daugelis pamiršta Kauną, nes dėmesys nukreiptas į sostinę Vilnių, bet tikrai vertėtų bent kartą per metus apsilankyti šiame jaukiame Lietuvos mieste... Jei sunku rasti priežastį, puiki proga – keliaujant į užsienio šalį! Klausiate, kaip? Ogi rinkitės keliones iš antro pagal dydį Lietuvos Kauno oro uosto! Taip turėsite nepakartojamą galimybę ne tik pradėti išvyką, bet ir apsilankyti Kaune. Skirkite miestui bent vieną dieną ir pažadame: nenusivilsite. Juk taip gera pasivaikščioti žaliąja Laisvės alėja, gurkšnoti kavą sentimentų kupiname senamiestyje. Puiki proga surengti iškylą Nemuno saloje, o gal aplankyti gražiuosius Kauno monumentus? Kad ir ką nuspręsite, laikas, praleistas Kaune, atneš nuotaikingas emocijas ir nepakartojamas akimirkas. Bus tikrai smagu, tad nepamirškite, jog jūsų laukia skrydis! Na, o skrydžiai iš Kauno oro uosto greiti ir patogūs. Kaune rasite viską, ko gali prireikti prieš išvykstant. Be to, lėktuvų bilietai iš Kauno stebina žemomis kainomis. Taigi sekite kelionių naujienas ir pirmi gaukite neįtikėtinai šaunius pigių skrydžių pasiūlymus!

Pigūs skrydžiai iš Kauno

Kas sieja karščiu alsuojančią Alikantę, mados sostinę Milaną, picų gimtinę Neapolį, modernų Dubliną ir jaukią Kopenhagą? Ogi tiesioginiai skrydžiai iš Kauno! Šie ir dar daugiau žavingų miestų beveik ranka pasiekiami, jei renkatės keliones pradėti iš Kauno oro uosto. Šis oro uostas ne tik siūlo daugybę nepakartojamų tiesioginių maršrutų, bet ir žemas skrydžių kainas! Kadangi iš Kauno skrydžius daugiausiai vykdo pigių oro linijų bendrovės, lėktuvų bilietai beveik visus metus išlieka neįtikėtinai pigūs. O jei atidžiai sekate visas kelionių naujienas, galite būti tikri, kad gausite šaunius akcijų bei paskutinės minutės pasiūlymus. Žinoma, spontaniškos išvykos tinka ne visiems. Todėl jei mėgstate suplanuoti kiekvieną atostogų detalę, bilietus įsigykite kiek anksčiau prieš planuojamą išvykimą. Juk geriausia tai padaryti tada, kai lieka bent penki ar šeši mėnesiai iki skrydžio, taip būsite užtikrinti žemomis skrydžių kainomis. Argi gali būti geriau? Na, pigūs lėktuvų bilietai iš Kauno nėra vienintelis oro uosto privalumas... Daugelis keliautojų renkasi keliones pradėti iš laikinosios sostinės dėl patogios vietos: juk Kaunas – Lietuvos širdis. Ši vieta patogi tiek šiaurinių, tiek vakarinių miestų gyventojams, kuriems pasiekti pagrindinį Vilniaus oro uostą dažnai užtrunka ilgiau negu skrydis į pasirinktą užsienio šalį. Be to, Kauno oro uostas yra nedidelis, tad galėsite neskubėdami praeiti patikros punktus ir laukti savo skrydžio. Čia rasite visas reikiamas parduotuves, jaukias kavines ir paslaugas. Keliaukite patogiai ir greitai iš Kauno oro uosto!

Lėktuvų bilietai internetu iš Kauno

Svarstote, ką nuveikti? Ilgai negalvokite ir vykite atostogauti! O kur smagesnės atostogos, jei ne užsienio šalyje? Taip gera pamatyti, išgirsti ir sužinoti kažką naujo ir dar neatrasto... Tad leiskitės įsukami į kelionių sūkurį ir apkeliaukite kuo daugiau naujų vietų! Skamba kaip šaunus planas? Tikrai taip, o jį įgyvendinti padės pigūs skrydžiai iš Kauno oro uosto! Tai yra ideali vieta pradėti kelionę, nes oro uostas yra pačiame Lietuvos centre, iš jo vykdoma daugybė tiesioginių maršrutų į žavingus pasaulio miestus. Lėktuvų bilietai iš Kauno stebina žemomis kainomis ir nuolat pasirodančiais šauniais pasiūlymais. Tad nieko nelaukite ir pradėkite krautis lagaminus! Jei neapsisprendžiate, kurią šalį rinktis šįkart, turime kelis nepakartojamus variantus!

Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno:

 • Kaunas–Ispanija;

 • Kaunas–Norvegija;

 • Kaunas–Didžioji Britanija;

 • Kaunas–Italija;

 • Kaunas–Bulgarija;

 • Kaunas–Airija;

 • Kaunas–Izraelis;

 • Kaunas–Nyderlandai;

 • Kaunas–Danija;

 • Kaunas–Kipras;

 • Kaunas–Graikija;

 • Kaunas–Lenkija.

Vau... Kiek daug neįtikėtinai šaunių pasirinkimų keliauti! Rinktis tikrai yra iš ko, ypač kai į beveik visas šias šalis vykdomi keli skirtingi maršrutai. Taigi iš Kauno lengvai pasieksite ne tik tam tikrą valstybę, bet ir norimą miestą. Tiesioginiai maršrutai iš Kauno skirstomi pagal sezonus, taip lengviau apsispręsti, kurį kraštą rinktis. O naujos kryptys atsiranda kasmet, todėl sekite naujienas ir sužinokite pirmi, kur smagiai praleisti atostogas! Na, o kad išvyka būtų dar geresnė, sutaupykite pirkdami lėktuvų bilietus, nes skrydžiai iš Kauno neįtikėtinai pigūs!

Skrydžiai į Kauną

Skrydžiai iš Kauno