Skrydžiai iš Kauno

Pigūs skrydžiai iš Kauno

Kaunas jaukumu ir autentiškumu alsuojantis Lietuvos miestas, tačiau dažnai Lietuvos gyventojų ir užsienio svečių pamirštamas... Juk tai yra ne tik laikinoji Lietuvos sostinė, bet ir pats šalies centras! Kaune galima rasti vienus iš gražiausių istorinių monumentų bei architektūros kūrinių, o kur dar gaivinanti gamtos apsuptis, nostalgija kvėpuojantis senamiestis ir netylančios linksmybės... Tad, jei ieškote, ką nuveikti, aplankykite Kauną! Čia galėsite susipažinti su viduramžių istorija Kauno pilyje, pasiplaukioti Kauno mariose, išvysti IX fortą bei apsilankyti romantiškame Pažaislio vienuolyne. Skamba šauniai? Tikrai taip, tad nieko nelaukite ir pirmyn į Kauną! Jei vis tiek nerandate tinkamos progos, rinkitės skrydžius iš tarptautinio Kauno oro uosto ir prieš kelionę skirkite bent pusdienį žavingam miestui. Žinoma, tai nėra vienintelė priežastis skrydį pradėti iš Kauno oro uosto... Daugelis keliautojų renkasi keliones iš Kauno, nes oro uostas stovi labai patogioje Lietuvos vietoje. Todėl jį greičiau ir paprasčiau pasiekti gyvenantiems toliau nuo pagrindinio Vilniaus oro uosto. Na, o viena iš šauniausių priežasčių – pigūs skrydžiai iš Kauno! Lėktuvų bilietai džiugina žemomis kainomis, nes čia skrydžius daugiausiai vykdo pigių oro linijų bendrovės, tad ir kainos stebinančiai mažos! Jei vis dar abejojate, pasidomėkite nepakartojamomis tiesioginėmis kryptimis iš Kauno ir tada tikrai susiviliosite rinktis šį oro uostą!

Paskutinės minutės skrydžiai iš Kauno

Keliauti smagu, o jei dar kelionės už žemas kainas, apskritai geriau nebūna! Bet kaip tokią rasti? Visai paprastai – jums tereikia sekti oro linijų skelbiamas naujienas ir gaudyti neįtikėtinus paskutinės minutės ar akcijų pasiūlymus! Skamba šauniai? Tikrai taip, o jei dar renkatės skrydį iš Kauno oro uosto, jums labai pasisekė! Iš laikinosios sostinės pagrindinius tiesioginius maršrutus vykdo pigių oro linijų bendrovės. Jos dažnai siūlo puikių skrydžių pasiūlymų už neįtikėtinai žemas kainas. Taip galėsite apkeliauti vienus iš populiariausių Europos miestų ir netgi Artimųjų Rytų perlą Izraelį! Vau, skamba tikrai gerai... Tad nieko nelaukite ir ieškokite savo išsvajotos kelionės! Be to, skrydžiai iš Kauno suteikia neįkainojamą galimybę apsilankyti pačiame mieste. Taip per vienas atostogas ne tik nuvyksite į užsienio šalį, bet ir galėsite geriau pažinti mūsų brangiąją laikinąją sostinę. Kaunas – sparčiai besivystantis miestas. Jame daug ne tik istorijos įdomybių, bet ir įvairiausių naujovių. Tai yra puiki vieta smagiai praleisti laiką, nes ir vykstant su šeima, ir su draugais, jame patirsite daugybę nuotykių. Tie, kurie Kaune lankosi su šeima, galės nudžiuginti mažuosius gyvūnų įvairove Lietuvos zoologijos sode. Tada apsilankyti Kauno atrakcionų parke bei pakilti Aleksoto funikulieriumi. Na, o jei vykstate draugų būryje, pasiruoškite linksmybėms iki aušros. Laisvės alėjoje rasite linksmybių kupinus barus ir kavines, o trokštantiems iššūkių patiks pabėgimo kambarys „Rūsys“, IX forto muziejus bei intriguojantis „Atominis bunkeris“. Tad būtinai apsilankykite Kaune ir nustebsite, kiek nuotykių ir nepamirštamų akimirkų jūsų laukia!

Lėktuvų bilietai iš Kauno

Dievinate keliones? Jei taip, tikėtina, kad esate išnaršę nemažai pasaulio šalių ir miestų, bet ar galite tai pasakyti apie gimtąją Lietuvą? Daugelis mėgaujasi egzotiškais kraštais, bet pamiršta, kiek įdomybių yra visai čia pat Lietuvos miestuose. Viena iš jų – žavingas Kaunas, tai istorijos ir kultūros miestas. Kaunas – gilias lietuviškąsias tradicijas saugantis kraštas, kuriame kiekvieno laukia daugybė nematytų įdomybių bei nepamirštamų akimirkų. Tad gal kitą kartą, kai ruošitės atostogauti kitoje šalyje, rinkitės kelionę pradėti iš Kauno oro uosto ir tada skirkite bent kelias valandas pažinti šį išskirtinį miestą. Būsite sužavėti žaliuojančia Laisvės alėja, jos centre stovinčia didingąja Kauno Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, jaukiomis senamiesčio gatvėmis bei šimtus metų menančiais vienuolynais bei maldų namais. Tikrai verta apsilankyti ir geriau pažinti gimtąją Lietuvą. O jei ieškote papildomos priežasties atvykti į Kauną, tikrai susižavėsite, išvydę, kokios žemos skrydžių iš Kauno kainos! Tiesioginiais maršrutais turėsite galimybę pasiekti pasakiško grožio Europos ir Artimųjų Rytų miestus. Na, o žemos lėktuvų bilietų kainos kelionę pavers dar smagesne! Tad nieko nelaukite – aplankykite Kauną ir leiskitės į neįtikėtinus nuotykius užsienyje!

Skrydžiai į Kauną

Skrydžiai iš Kauno